Šova alpīnisms
Kas ir šova alpīnisms? Jaunu tehnisku risinājumu iesaiste šovā, izmantojot telpu uz skatuves trijās dimensijās nodrošinot atsevišķu cilvēku vai priekšmetu lidošanu, pacelšanos gaisā, augstus lecienus, nolaišanos vai pārlidojumus izmantojot virves, troses un specializētu ekipējumu pielietojot alpīnisma metodes. Ierobežojumus lidošanā parasti uzliek iztēle, bet mūsu līdzšinējā pieredze rāda, ka tehniski lidošanas efektiem nav ierobežojumi, mēs varam palīdzēt arī jūsu pasākumā radīt atbilstošus lidošanas efektus!Fotosesiju nodrošinājums E-pasts
g 2
Gribat uzfotogrāfēt kādu, kas lido? bet uz zemes nav iespējams dabūt gaisīgu un dabīgu modeļa pozu?  Satraukumam nav pamata, mēs varam palīdzēt pielietojot alpīnisma ekipējumu un metodes. Tā kā darbs mums ir saistīts ar augstumu, skatuvi, pacelšanos, nolaišanos, cilvēku un dažādu objektu lidināšanu, zināmā mērā arī ar mākslu, likumsakarīgi, ka bieži vien nākas izpalīdzēt arī fotoesijās.  Palīdzot realizēt dažādas  spārnotas idejas. Tehniskā bāze mums ir pietiekama, lai veiktu pat ļoti sarežģītas modeļu vai lietu pacelšanas, gan dažādās pozās, gan dažādās kombinācijās līdz 10 cilvēkiem vienlaikus. Tā, lai ar to varētu izpildīt gandrīz jebkuras lidošanas prasības studijā vai Jūsu izvēlētā vietā/pasākumā. Mūsu pieredzē ir dažāda veida lidošanas, pacelšanas sistēmu uzstādīšana, projektēšana. Radam un vadam fotogrāfu vīzijas realitātē. 
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 13 aprīlis 2011 15:09
Lasīt tālāk...
 
Instrumenti @ Sapņu fabrika dec 2010 E-pasts
1
Kā jau ierasts, grupa Instrumenti nekāpj uz skatuves tā pat vien. Tajās reizēs kad viņi ir uz skatuves viņi ir tam gatavojušies ilgi un pavisam nopietni, un viņi ir uz skatuves, lai piepildītu savu ieceri, lai pārsteigtu skatītāju un lai darītu to savā stilā, mainīgi, radoši un pilni pārsteigumiem, tā pāris vārdos varētu raksturot "grupu no ārzemēm". Šoreiz vieta ierobežo lielus un pompozus skatuves lidošanas efektus, telpas griestu augstuma dēļ, bet tomēr no telpas izmantošanas dejas virs skatuves mūziķi neatsakās, un sadarbībā ar alpīnistiem tiek veidots ģitārista solo lidojuma kaut arī tikai metru virs zemes, toties tas paceļ arī skatītājus līdz ar ģitārista spožo sniegumu! Grupu kurai nav līdzinieku šova un inovāciju ziņā, arī šoreiz viņi savos decembra koncertos sapņu fabrikā mēģina izmantot un apgūst jaunus horizontus! Mēdiji atdzīst, šovs ir izdomāts līdz pēdējam sīkumam:
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 11 marts 2011 00:54
Lasīt tālāk...
 
X jaunatnes dziesmu un deju svētki 6.-11.jūnijs 2010 Rīga. E-pasts
title_outdoors_x_dziesmusvetkos

X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki noslēgušies 11. jūlijā Daugavas stadionā ar tautas deju lielkoncertu "Deja kāpj debesīs", kas notika ar priecīgām krāsām un dažādiem tehniski interesantiem risinājumiem, piemēram, lidojošas meitenes priekšnesumu. Šo inovatīvo risinājumu tehniski nodrošināja SIA Outdoors alpīnisti. Daugavas stadionā tika uzstādīta skatuves lidošanas sistēma, kuras kopējais augstums bija vairāk kā 18metri. Izmantojot šova alpīnisma metodes tika iestudēts priekšnesmums kurā visa koncerta garumā gaisa dejotāja Anta Priedīte pieteica dejas un reģionu dejotājus tematiski sasaucoties ar dejotājiem. Šāda veida gaisa dejas izmanotjot lidošanas sistēmas kuras uzstādītas brīvā dabā līdz šim Latvijā nebija redzētas. Lai iestudētu priekšnesumus un gaisa akrobātikas trikus radošā komanda pie šis ieceres strādāja jau vairākus mēnešus pirms lielkoncerta. Praktiski mēģinot gaisa akrobātikas trikus alpīnisti un gaisa dejotāja trenējās Olimpiskajā Sporta centrā, kurā bija uzstādīta lidošanas sistēma, vairākas nedēļas pirms šova.

Pēdējās izmaiņas: Sestdiena, 29 janvāris 2011 23:05
Lasīt tālāk...
 
Instrumenti @ positivus festival 2009. july 18th E-pasts
positivus01
Instrumenti, kas parasti Latvijā redzēti, uzstājamies kā duets, Postitivus festivālā solījuši ierasties pilnā sastāvā, turklāt sola dažādus pārsteigumus. Priekšnesuma pieteikumā izklāstīts, ka grupa uz Salacgrīvu dosies 9 pandu sastāvā un komandā ietverti grupas šova alpīnisti, pirotehniķi, kāršu triku meistari un telepāti. Positivus festivālā tika izmantota visa skatuve, ietverot šova alpīnisma metodes tika realizēts iespaidīgs pandas leciens, uz skatuves no 14 metru augstuma, lai piešķirtu šova kulminācijai vēl lielāku pārsteigumu lidojošā panda tika aptīkota ar pirotehniskajiem un dūmu efekteim. Šāda veida skatuves gaisa akrobātiku līdz šim Latvijā neviena muzikālā apvienība vēl nebija izmantojusi!
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 13 maijs 2011 10:06
Lasīt tālāk...
 
Skatuves lidošanas sistēma E-pasts
1
Mēs esam iesaistijušies šajā nozarē un kā pionieri piedalījušies pirmajā novatoriskajā skatuves lidošanas sistēmas projektēšanā un izveidē Latvijā. Lidošanas sistēma ir veidota tā lai ar to varētu izpildīt gandrīz jebkuras lidošanas prasības uz skatuves vai Jūsu izvēlētā vietā/pasākumā. Mūsu pieredzē ir dažāda veida lidošanas sistēmu uzstādīšana, projektēšana. Radam un vadam Jūsu vīzijas realitātē.  Laikam ejot uz priekšu attīstās arī šis sistēmas un piedāvājam novatoriskas lidošanas sistēmas. No vienkāršām svārsta sistēmām līdz sarežģītām pilnībā automatizētu motorizētu sistēmu platformām, mēs varam nodrošināt sistēmu, kas atbilst Jūsu vīzijai un lidošanas vajadzībām.
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 25 janvāris 2011 00:16
Lasīt tālāk...
 


expedicija videjs.jpg