Sniega barjeras E-pasts

barjera_small

Kāpēc uzstādīt sniega barjeru?

     Sniega barjeras pamatuzdevums ir nepieļaut sniega un ledus nekontrolētu noslīdēšanu no jumta kā rezultātā krītošā sniega un ledus masa var nodarīt materiālus bojājumus vai pat miesas bojājumus. Un veicināt sniega vienmērīgāku kušanu uz jumta atkušņa laikā kad gaisa temperatūra ir virs 0* C.

Jaunums!  Piedāvājam Latvijā ražotas sniega un ledus barjeras gan no jau esošiem modeļiem, gan individuāli pēc pasūtījuma. Cenas sākot no 5Ls/ kronšteiniem + caurules, krāsu un pārklājumu daudzveidība ir saskaņojama ar jumta toni pēc RAL krāsu koda, krāsas pārklājums poliuretāna(PU). Pie mums pirktajām sniega barjerām uzstādīšana - 25%.

Kāda veida sniega barjeru izvēlēties?

Šobrīd ir pieejamas ļoti daudz veidu barjeras, atkarībā no Jūsu jumta seguma, slīpuma, plaknes garuma un kopējās jumta konfigurācijas iespējams izvēlēties vispiemērotāko barjeras tipu. Pati vienkāršākā ir skārda profila veida barjera. Sniega barjera var tikt kombinēta, piemēram, ar jumta apmales drošības barjeru. Attēlā redzama barjera ar kronšteiniem un caurulēm, jeb kronšteiniem un režģveida barjeru.

sniega barjeras kronsteins outdoors sia

Jaunums! Latvijā ražotas sniega barjeras, un to piederumi.Zn, PU PE krāsojums.

sniega_barjera_skarda_profils

Metāla skārda profils, pieejams ar dažādiem pārklājumiem, Zn, PE, PEMA,PVC

sniega_barjera

Kronšteini ar vienlaidus metāla cauruli plakanam segumam.

cauruveida_sniega_barjera

Kronšteini stiprināšanai uz pārfalcēm, ar dubultām caurulēm

restveida_sniega_barjera

Kronšteini ar režģveida sniega barjeru, kalpo arī kā ledus barjera.

Stiprināšanas veids.

Pamatā sniega barjeru uzstāda sākot no otrās līstes aiz dzegas uz augšu, drošā jumta plaknes daļā. Barjera tiek izvēlēta ņemot vērā konkrētā jumta segumu, slīpumu un vietu virs kuras tiks uzstādīta sniega barjera. Fiksācijas veids pie jumta ir atkarīgs no izvēlētā barjeras tipa.

Par priekšrocību tiek uzskatīts stiprināšanas veids, kas neveido caurumus jumta skārdā. Skārda jumtiem barjeru stiprināšanu var veikt skrūvējot speciālas skavas uz pārfalcēm. Savukārt dakstiņu jumtiem ir speciālas āķa veida skavas, kuras ir uzmaucamas tieši uz dakstiņa. Metāla profila dakstiņu jumtiem sniega barjeras tiek fiksētas pie jumta hermētiskā veidā, izmantojot hermētiķi šuves starp sniega barjeras apakšējo paneli un jumta segumu sadurvietā.

Barjeru uzstādīšanas izmaksas.

Par sniega barjeru uzstādīšanas nepieciešamību  un izvēli vislabāk būtu kontaktēties ar mūsu speciālistiem, atbrauksim izvērtēsim jumtu, un barjeru izvietojuma nepieciešamību, un īsā laika posmā saņemsiet tāmi kāda būs uzstādīšanai objektā.

 

Bīstamība, ko var radīt nenotīrīts skārda jumts bez sniega barjerām.

Šajā video redzams kā atkušņai laikā noslīd visa jumta sniegs un ledus, jo tam man sniega barjeru. Labāk neiedomāties, kas notiktu, ja apakšā būtu kāds vai  kautkas!

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 22 oktobris 2013 11:34
 

Sniega barjeras

arborings videjs.jpg