Skatuves lidošanas sistēma E-pasts
1
Mēs esam iesaistijušies šajā nozarē un kā pionieri piedalījušies pirmajā novatoriskajā skatuves lidošanas sistēmas projektēšanā un izveidē Latvijā. Lidošanas sistēma ir veidota tā lai ar to varētu izpildīt gandrīz jebkuras lidošanas prasības uz skatuves vai Jūsu izvēlētā vietā/pasākumā. Mūsu pieredzē ir dažāda veida lidošanas sistēmu uzstādīšana, projektēšana. Radam un vadam Jūsu vīzijas realitātē.  Laikam ejot uz priekšu attīstās arī šis sistēmas un piedāvājam novatoriskas lidošanas sistēmas. No vienkāršām svārsta sistēmām līdz sarežģītām pilnībā automatizētu motorizētu sistēmu platformām, mēs varam nodrošināt sistēmu, kas atbilst Jūsu vīzijai un lidošanas vajadzībām.

Šobrīd varam nodrošināt lidošanu plaknē uz sliežu sistēmas moduļiem, kas ļauj lietotājam izveidot desmitiem dažādu kustību gaisā . No lēniem, gracioziem lidojumiem lidojumiem līdz enerģisku ātru un īsu pacēlienu, parlidojumu, sistēmu var konfigurēt, lai atbilstu jūsu vajadzībām kādas tās nepieciešamas. Lidošanas sistēmas sliežu ratiņi ir veidoti tā, lai darbībā radītu maksimāli mazu troksni, padarot to par piemērotu klusām telpām piem. teātra izrādes vajadzībām.

Realizējot aizvien jaunus projektus un ieceres mēs pastāvīgi izstrādājam jaunas sistēmas, lai apmierinātu pašreizējo iestudējumu vajadzības. Iespējami dažādi pārlidojumi/ nobraucieni telpām, koncertzālēm, kā arī dažāsas kombinētas sistēmas.

Drošība vienmēr ir mūsu galvenās rūpes. Mūsu iekārtas ir īpaši izstrādātas, lai atbilstu visām drošības prasībām gan akrobātiem, gan sistēmas operātoriem. Sekojam līdz un ievērojam stingrus standartus un ārvalstu praksi skatuves lidošanu sistēmu jomā par projektēšanu un mūsu sistēmu izmantošanu, un mēs nemitīgi veicam gan ekipējuma, gan sistēmas testēšanu, lai nodrošinātu, ka visas sastāvdaļas, atbilst standartiem. Mūsu mērķis ir nodrošināt Lidošanas sistēmu, kas ir gan iespaidīga skatītājiem un vienlaicīgi droša izpildītājiem.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 25 janvāris 2011 00:16
 
igaunis videjs.jpg