Kāpšanas siena Valmierā J.Daliņa stadionā E-pasts

kapsanas_siena_valmiera_dalini-tab2011. gada vasarā, jūnija vidū Valmierā, J. Daliņa stadionā ir izveidota kāpšanas siena. Šajā gadījumā kāpšanas siena ir ārā, kāpšana iespējama gada siltajā sezonā. Kāpšanas maršruti izveidoti uz jau esoša ugunsdzēsības apmācību torņa. Šādas sienas pluss ir lētākas izmaksas, Jo nepieciešams ir tikai pieskrūvēt aizķeres, un izveidot kāpšanas maršrutus. Sienas tehniskie patametri: augstums 12,5m, platums 2x1,25m, kopējā kāpšanā izmantojamā platība ~ 31.25m2. Iespējams maršrutu skaitu palielināt nākontē izveidojot vēl papildus celiņus. Šobrīd sienā vienlaicīgi var nodarbijāt tikai 4 cilvēkus. Par kāpšanas iespējām variet sazināties ar Daliņu stadionu. 

Tā kā sienas konstrukcija bija esoša pirms nodošanas ekspluotācijā tā tika testēta, lai noteitku atbilstību standartam. LVS EN 12572:1 2007. Sīkāks info par kāpšanas sienu Valmierā pieejams šeit: 

                  Kāpšanas siena izveidota uz jau esošas konstrukcijas ugunsdzēsības treniņu torņa. 
             
Pēc uzstādīšanas sienai tiek veikti drošības pārbaudes testi atbilstoši standartam LVS EN 12572-1:2007

 

 

 

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Testos tiek noslogotas drošināšanas stacijas, ar slodzi 8kN, un veiktas citas pārbaudes.
Kā apliecinājums tam, ka siena ir droša, tā saņem atbilstības deklarāciju un tā tiek marķēta un uz sienas izvietoti drošības tehnikas noteikumi un ekspluotācijas noteikumi.
Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 17 februāris 2013 23:28
 
show medium.jpg