Jauns kāpšanas celiņš Suntažu vidusskolā E-pasts
suntazi_siena_3_tag

2011. gada pašā nogalē Suntažu vidusskolā ir tapis jauns kāpšanas celiņš. Sadarbībā ar jauniešu biedrību "Parkas" esam izveidojuši vienu interesantu kāpšanas celiņu. Maršruts veidots  pamatā no kāpšanas formām, dažāda lieluma piramīdām, kuras sarindotas viena virs otras visa celiņa garumā, piramīdas izveidotas uz CNC darbalgalda, lidz ar to ļoti augstas precizitātes formas. Tā kā sienas kvadratūra nav liela, esam šajā sienā ietvēruši vēl vienu innovāciju, abrazīvs krāsojums, kas palīdz kāpšanā izmantot sienas reljefu. Kā arī siena aprīkota gan ar augšējās drošināšanas punktu kā arī iespējams kāpt ar lejējo drošināšanu. Sienas parametri: Kopējais virsmas laukums - 17.75m2 celiņa platums - 1.25m, augstums - 9.5m

Perspektīvā plānosim par tālāku sienas attīstību un paplašinājumu. Biedrībai Parkas sadarbojoties ar vietējiem uzņēmējiem ir izdevies arī sagādāt visu nepieciešamo drošības ekipējumu, lai varētu notikt kāpšanas treniņi. Šis ir solis uz priekšu, jo tagad kāpējiem ir iespēja izjust ko nozīmē kāpšana pa reljefu, kā arī kāpšana ar apakšējo drošināšanu.

                                            Kāpšanas sienas jaunais celiņš, kopā ar mobīlās sienas 2 celiņiem 

 

Formas, tiek krāsotas ar speciālu nodilumizturīgu strūktūrkrāsu kuras sastāvā ir kvarca graudiņi,  kuri veido abrazīvu reālai klints virsmai līdzīgu segumu. 

                                                                    Kāpšanas siena aprīkota ar lejējās drošināšanas enkurpunktiem 

 

Kāpšanas sienas 3D vizualizācija skiču projekta stadijā.
Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 17 februāris 2013 18:03
 
industrial videjs.jpg