Instrumenti @ positivus festival 2009. july 18th E-pasts
positivus01
Instrumenti, kas parasti Latvijā redzēti, uzstājamies kā duets, Postitivus festivālā solījuši ierasties pilnā sastāvā, turklāt sola dažādus pārsteigumus. Priekšnesuma pieteikumā izklāstīts, ka grupa uz Salacgrīvu dosies 9 pandu sastāvā un komandā ietverti grupas šova alpīnisti, pirotehniķi, kāršu triku meistari un telepāti. Positivus festivālā tika izmantota visa skatuve, ietverot šova alpīnisma metodes tika realizēts iespaidīgs pandas leciens, uz skatuves no 14 metru augstuma, lai piešķirtu šova kulminācijai vēl lielāku pārsteigumu lidojošā panda tika aptīkota ar pirotehniskajiem un dūmu efekteim. Šāda veida skatuves gaisa akrobātiku līdz šim Latvijā neviena muzikālā apvienība vēl nebija izmantojusi!
Grupa sola arī daudz jauna - paredzēts arī “Instrumenti” vienīgās dziesmas latviešu valodā "Apēst Tevi" pirmatskaņojums, kurā savu dalību apstiprinājis kāds ļoti neparasts grupas draugs. Tāpat tikai Positivus apmeklētājiem būs eksluzīvi pieejams jaunākais grupas EP "pandemiya", kurā baudāmas kompozīcijas no topošā albuma "Life Jacket Under Your Seat", "(Back of Your) Drawer", kā arī video dziesmai "Kvik Myndir", ko veidojusi latviešu māksliniece Ksenija Sundejeva.
"Instrumenti" uzstāšanās paredzēta festivāla otrajā dienā, sestdien, 18.jūlijā plkst.18:00 uz vienas no galvenajām skatuvēm – TELE2 skatuves. Jau ierasts, ka uz skatuves šie mākslinieki parādās visneparastākajos veidos. Arī Positivus nebija izņēmums, grupas mūziķi uz skatuves ieradās nolaižoties no gaisa! 

Šādi Instrumenti ieradās uz "skatuves" Positivus Pre pārty. Ūdens iela, Rīga.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 13 maijs 2011 10:06
 
expedicija videjs.jpg