Mērinstrumentu noma E-pasts
merinstrumentu_noma_tag

Ja nepieciešams precīzs vietas noteikšanas vai plānošanas un uzmērīšanas aparatūras kopums pasākumu plānošanā jeb citām vajadzībām piedāvājam izīrēt mērinstrumentus sākot no globālās pozicionēšanas ierīcēm (GPS) ar precizitāti planētas līmenī 2-5m, un beidzot ar lāzera mērierīcēm precīzu attālumu/augstumu mērīšanai izmantojot lāzera staru ar precizitāti līdz 1/100 mm. Kā arī lāzera līmeņa instrumentus. (lāzera līmeņrādis noma).  No GPS ierīcēm pieejams Garmin Venture Cx, e-trex series, krāsains displejs, daudz funkciju.

Piedāvājam lāzera tālmēra noma vajadzībām kad precīzi jānosaka, jāuzmēra telpas, platības, izmēri augstumi, ļoti ērts un profesionāls darbarīks. Bosch DLE 40 Professional. Ar šo precīzo mērinstrumentu jūs variet izmērīt ne tikai grūti pieejamas vietas bet arī augstumus un vietas kuras citā mērīšanas veidā būtu vai nu nesasniedzamas vai ļoti grūti sasniedzamas. Ietaupiet laiku un naudu un palieliniet sava darba precizitāti līdz 1/100 daļai milimetra.

 

    Mērinstrumenti un to īss apraksts:

Lāzera līmeņrādis noma.

Kruststaru lāzera līmeņrādis Berger 58-ILMXL, noma,  celtniecības lāzera kontroles instruments, lai Jūsu darbiem būtu augsta precīzitāte. Piedāvājam izīrēt firmas CST/Berger lāzera līmerādi dažādiem iekšdarbiem un āra darbiem, pašlīmeņojošs, kompakts, ļoti ērts, ar dažādām fukcijām, lāzera līmeņrādis, kuram iespējams iestādīt vertikālu, horizontālu vai abus (kruststaru līmeni). Komplektācijā ir miniatūrs trīskājis, ar spēcīgu megnētisko turētāju, kurš ērti pievienojams dāžadam metāla virsmām. Lāzera līmeņrādis pats nolīmeņojas +/- 4 grādu robežās. Lāzera tips - 635 nm (2gab), nivelēšanas precizitāte +/- 0.4 mm/m, Darba diapazons - līdz 30 m, Lāzera klase - 2m, Rokas režīms, lai strādātu leņķī. Plaša aksesuāru izvēle. Horizontāla un vertikāla līnija. Lāzera staru leņķis - 120 grādi no ierīces, vertikāli stara augstums -10m. Sīkāks ierīces  apraksts ražotāja mājas lapā: lazera līmeņrāža noma.


 


 

 

 

Lāzera tālmēra noma.

Piedāvājam izīrēt dažādām vajadzībām augstas precizitātes lāzera mērinstrumentu, ja precīzi jānosaka izmēri, jāuzmēra telpas, platības, sevišķi ērts darbarīks, ja jāmēra augstumi, un grūti pieejamas vietas, ļoti ērts un profesionāls darbarīks. Bosch DLE 40 Professional. Ar šo precīzo mērinstrumentu jūs variet izmērīt ne tikai grūti pieejamas vietas bet arī augstumus un vietas kuras citā mērīšanas veidā būtu vai nu nesasniedzamas vai ļoti grūti sasniedzamas. Ietaupiet laiku un naudu un palieliniet sava darba precizitāti līdz 1/100 daļai milimetra. Dažādas funkcijas telpu kvadratūru un kubatūru aprēķināšanai, nospiediet vajadzīgos taustiņus un ierīce pati aprēķinas telpas laukumu vai tilpumu. dažādas izmēru summēšanas funkcijas, garuma vienības pēdās un metros.

 

 

 

 

 

 

 

Globālās pozicionēšanas ierīces.

No GPS ierīcēm pieejams Garmin Venture Cx, e-trex series, krāsains displejs, daudz funkciju.

Šī ierīce ļauj pozicionēt un noteikt dabā punktus pēc globālā koordināšu tīkla. Visdažādākais pielietojums, nepieciešamības gadījumā iespējams kalibrēt pēc LKS 84 sistēmas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dinamometri iekaramie slodzes mērītāji.

Dinamometrs DYNA-LINK DL-R-3T ir bezvadu slodzes mērītāja ierīce ar augstu precizitāti. Kopējā elektrisko svaru kapacitāte ir 3 tonnas, precizitāte 1kg. Šie mērinstrumenti ļoti plaši pielietojami dažādās rūpniecības sfērās kā standarta iekārtie celtņa svari (stiepes svari). Universāls ierīces pielietojums ir vietās kurās nepieciešams noteikt iekārto slodzi, stiepes spēku.  Elektroniskie svari aprīkoti ar Dyna-link slodzes mērītāja kapsulu kuru kontrolē mikroprocesora precizitāte, visas ierīces ir kalibrētas rūpnīcā, kā arī iespējams veikt kalibrēšanu pēc vajadzīgā lieluma (taras, svara, nulles punkts utt). Ierīce aprīkota ar tālvadības pulti ērtākai kontrolēšanai, vienību pārslēgšanai un programmēšanai gadījumā, ja svari atrodas grūti pieejamā vietā. Dinamometrs aprīkots ar lielu 25mm displeju kuram ir apgaismojums, kas ļauj strādāt arī tumšā vidē jeb pilnīgā tumsā.

Pielietojams dažādu trošu spriegošanas sistēmu jaudas kontrolei, kravu pacelšanas darbu veikšanā slodzes kontrolei uz atbalsta punktiem, sijām, telferiem utt, kā arī visdažādākajiem svēršanas darbiem. Iespējams uzstādīt vērtību, kuru sasniedzot ierīce raida brīdinājuma signālu.

Ierīces īpašības:
Ļoti primitīva un uzticama konstruktīvā uzbūve. Precizitāte: 0,05% no kopējās jaudas. Visas funkcijas un vienības ir skaidri nolasāmas uz LCD ekrāna. Divi lietotāju programmējami Set-Point var izmantot drošības un brīdinājuma pieteikumiem vai ierobežota svara svēršanai. Ilgs akumulatora darbības laiks ar 3 standarta "LR6 (AA)" izmēra baterijām. Visas starptautiski atzītas mērvienības, ko parasti izmanto ir pieejamas: kilogrami (kg), tonnas (t) mārciņas (lb), ņūtoni (N) un kiloņūtoni (kN). "IR" tālvadības pults vieglākai kalibrēšanai, ar daudzām funkcijām: "NULLES ","taras "," nodzēšanas "," pīķa "," uzkrāties "," paturēt "," UnitChange "," Sprieguma pārbaude " un " Power/Off ", Vadība uz elektronisko svaru (dinamometra) korpusa ir 4 mehāniskās pogas:" ON / OFF "," ZERO "," PEAK "un" Vienības Change ", kā arī zema akumulatora brīdinājums.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        Dinamometrs ir aprīktos ar transportkoferi kā, pulti un diviem šenkeļiem, kā arī lietotāja rokasgrāmatu (eng)

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 21 oktobris 2013 17:57
 
show medium.jpg