Noma
Profesionālo rāciju noma E-pasts
1

Ja Jums ir nepieciešami uzticami radio sakari darbam, ceļojumos, kalnos vai pasākumu organizēšanā un vadībā, varam piedāvāt augstas klases profesionālās rācijas TC 700, ar pilnu komplektāciju, transport koferis ar stacionārajiem lādētājiem, ārējie (pleca mikrofoni/skaļruņi), skaļā vidē iespējami auss iekšējie mikrofoni ar gaisa caurulīti kādus parasti lieto apsardzes darbinieki un militāristi.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 22 oktobris 2013 11:28
Lasīt tālāk...
 
Alpīnisma ekipējuma noma E-pasts

alpinisma-ekipejumsPietrūkst vai nav ekipējums? Gatavojieties doties uz kalniem? vai veikt kādu sarežģītāku uzdevumu ar virvju un alpīnisma ekipējuma palīdzību bet nav pietiekoša un atbilstoša ekipējuma? Nevarat atrast nevienu kantori vai draugu, kas aizdod vai izīrē ekipējumu? Satrakumam nav pamata! Ir divi varianti, Jūs rakstat uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvaniet 26420890 un izklāstiet mērķi un vajadzību, ko tieši un kādu ekipējumu jums vajadzētu. Mūsu tehniskajā bāzē ir pietiekami daudz un dažāds alpīnisma ekipējums, sākot no virvēm trīšiem, drošināšanas ierīcēm un beidzot ar dzelkšņiem, cirtņiem, utt. grūti būtu visu uzskaitīt šeit. Ekipējums gan sporta un klinšu kāpšanai gan industriālām darbu vajadzībām. Īrējam arī specifiskākas lietas kā, piemāram, celšanas un spriegošanas aprīkojumu - trošu vinčas, trošu saspiedējus, un vajadzīgos komponentus, šeikeļi, stropes utt nopietnākām vajadzībām.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 26 janvāris 2011 01:02
Lasīt tālāk...
 
Mērinstrumentu noma E-pasts
merinstrumentu_noma_tag

Ja nepieciešams precīzs vietas noteikšanas vai plānošanas un uzmērīšanas aparatūras kopums pasākumu plānošanā jeb citām vajadzībām piedāvājam izīrēt mērinstrumentus sākot no globālās pozicionēšanas ierīcēm (GPS) ar precizitāti planētas līmenī 2-5m, un beidzot ar lāzera mērierīcēm precīzu attālumu/augstumu mērīšanai izmantojot lāzera staru ar precizitāti līdz 1/100 mm. Kā arī lāzera līmeņa instrumentus. (lāzera līmeņrādis noma).  No GPS ierīcēm pieejams Garmin Venture Cx, e-trex series, krāsains displejs, daudz funkciju.

Piedāvājam lāzera tālmēra noma vajadzībām kad precīzi jānosaka, jāuzmēra telpas, platības, izmēri augstumi, ļoti ērts un profesionāls darbarīks. Bosch DLE 40 Professional. Ar šo precīzo mērinstrumentu jūs variet izmērīt ne tikai grūti pieejamas vietas bet arī augstumus un vietas kuras citā mērīšanas veidā būtu vai nu nesasniedzamas vai ļoti grūti sasniedzamas. Ietaupiet laiku un naudu un palieliniet sava darba precizitāti līdz 1/100 daļai milimetra.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 21 oktobris 2013 17:57
Lasīt tālāk...
 
Via Ferrata ekipējuma noma E-pasts

thumb_via_ferrata_outdoors.lvVia ferrata drošības ekipējums. Pēdējā laikā ļoti populāri ir kļuvuši aktīvie izbraucieni uz kalniem, kalnu pārgājieni, trekings, dažādi kāpšanas veidi kā arī Via Ferrata (dzelzs ceļi).  Iesācējiem kuri vēlas apgūt pavisam neapgūtu vertikālo pasauli ir iespēja kāpt pa vertikālām klinšu sienām, kuras aprīkotas ar tērauda drošības trosēm, āķiem un pakāpieniem, tādējādi padarot pieejamas plašākai publikai klintis kurās iepriekš varēja uzkāpt tikai alpīnisti. Atklājiet kalnu reljefa formas, iztēli satriecošas stāvas klintis un slepenas takas, Via Ferrata takas dod iespēju ne tikai baudīt dabas brīnumus, bet arī pārbaudīt savu “izturību”. 

 

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 18 maijs 2011 02:02
Lasīt tālāk...
 


igaunis videjs.jpg