Profesionālo rāciju noma E-pasts
1

Ja Jums ir nepieciešami uzticami radio sakari darbam, ceļojumos, kalnos vai pasākumu organizēšanā un vadībā, varam piedāvāt augstas klases profesionālās rācijas TC 700, ar pilnu komplektāciju, transport koferis ar stacionārajiem lādētājiem, ārējie (pleca mikrofoni/skaļruņi), skaļā vidē iespējami auss iekšējie mikrofoni ar gaisa caurulīti kādus parasti lieto apsardzes darbinieki un militāristi.

Rācijas iespējams programmēt pēc Jūsu vajadzības un apvidus kurā strādāsiet, (pilsēta vai lauki/ tālās distances). Iespējams programmēt Jūsu vajadzībām, "sapārot" ar Jūsu esošajām rāciju frekvencēm.
Darbības jauda 0.5 - 4W. Diapazons UHF 400 - 470. Darbības attālumi atkarībā no vides līdz pat 10 -12km ar automašīnas antenām attālumi un sakaru kvalitāte iespējama lielākās distancēs un kvalitatīvāka.
Rācijas dažādiem mērķiem, dažādām vajadzībām. Pie mums atradīsiet dažādus rāciju papildiespiedumus, ērtākai un drošākai lietošanai.
Kādas cenas un kā var rezervēt? Zvaniet 26420890, un izklāstiet vajadzību, atradīsim Jums piemērotu risinājumu, vai rakstiet uz epastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , no kura līdz kuram datumam Jums ir nepieciešamas rācijas, cik gb. kādam darbam, un vai ir nepieciešami papildus aksesuāri.

 


                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Papildus piederumi rācijām
pleca mikrofons rācijai sm08m3 Pleca skaļrunis/mikrafons ļauj strādāt ar brīvām rokām, rācija tiek novietota aiz jostas somā, kabatā, vai citā drošā vietā, taču pleca mikrofons ar 1w jaudīgu skaļrunis tiek novietots uz pleca, vai priekšā, runājot nepieciešams piespiest PTT pogu. Ideāls risinājums strādājot fiziski un atrodoties salīdzinoši skaļā vidē. Modelis HYT SM08M3 aprīkots ar spraudņa skrūvi, kura nodrošina drošu savienojumu starp rāciju uz pleca mikrofonu, tas nevērs nevēlamu spraudņa kustību un atvienošanās iespēju. Šāds risinājums ir pielietojams dažādās vidēs, vietās kur pārraidīto informāciju drīkst dzirdēt arī apkārtējie cilvēki.
austinas racijam eam13big Headset HYT EAM 12 un EAM 13 austiņa/mikrafons paredzēta darbam skaļā vidē, austiņu un ausi savieno lokana caurspīdīga akustiskā gaisa caurulīte. Ļoti uzticams un labs risinājums, ja jāstrādā skaļā vidē, un, ja pārraidītā informācija ir jādzird tikai adresātam. Šādas austiņas parasti pielieto apsardzes darbinieki un militārpersonas, jo pareizi iestiprināts ausī šis risinājums ļauj pilnīgu brīvību strauju kustību ziņā, pat ekstremālos apstākļos. Austiņām ir mikrafons ar PPT pogu, vienā vadā, jeb atsevišķā izvadā, kas ļauj mikrafonu piestiprināt sev vēlamā vietā, pie apkakles, jeb piedurknē. Šie modeļi aprīkoti arī ar VOX funkciju (automātsika balss atpasīšanas sistēma kas sāk raidīt tiklīdz rācijas lietotājs sāk runāt). Pieejami arī austiņu modeļi bez iebūvētas VOX funkcijasslēdža!
rācijas austiņas g ring Headset G ring austiņa/mikrofons paredzēta darbam skaļā vidē, austiņu uz auss notur G veida gumijas uzmava, austiņa ir ar mīkstu pārklājumu, labs risinājums, ja jāstrādā vidēji skaļā vidē, un, ja pārraidītā informācija ir jādzird tikai adresātam. Šādas austiņas parasti pielieto pasākumu organizatori, sporta spēļu tiesneši, vadība utt. Austiņām ir mikrofons ar PPT pogu, vienā vadā ar atsevišķu stiprinājumu, kas ļauj mikrofonu piestiprināt sev vēlamā vietā, pie apkakles vai krekla. Šie modeļi aprīkoti ir ar un bez VOX funkcijas (automātiska balss atpazīšanas sistēma kas sāk raidīt tiklīdz rācijas lietotājs sāk runāt).

baterija racijai bl1703


Rezerves akumulatori. Ražotājs norāda, ka rācijas akumulatora darbības ilgums pie noslodzes 90 / 5 / 5 % (gaidīšanas režīms / raidīšana / uztveršana) ir 12 -14 stundas. Ja nepieciešams nodrošināt nepārtrauktu darbu ar rācijām piedāvājām nomāt rezerves akumulatorus, kurus iespējams lādēt laikā kad lietojat rācijas, un mainīt kad nepieciešams. Akumulatorus iesakām ņemt papildus šādos gadījumos: Ja kopējais darbības ilgums paredzams liekāks par 8 stundām,  ja rāciju izmantošanas intensitāte paredzama lielāka par ražotāja norādīto attiecību (90/ 5 / 5), vai gadījumos, kad rāciju saziņa ir ļoti svarīga un nav pieļaujami pārtraukumi baterijas lādēšanas pēc! Kā arī gadījumos, kad nav iespējams uzlādēt akumulatorus, (kalnos,  ekspdīcijās, pārgājienos kuri ilgāki par vienu dienu utt. Rezerves akumulatorus iespējams izīrēt skaitā pēc vajadzības līdz pat 70gb.

auto baterijas aizvietotajs

Auto adapteris. Šī ierīce ļauj lietot rāciju automašīnā, nepārtrauktā režīmā, kamēr vien mašīnas kontaktligzdā ir barošana. Ērti lietojams, ja rāciju nepieciešams izmantot saziņai starp automašīnām, šajā gadījumā nav jāsatraucas par bateriju lādēšanu.  Piezīme.  Atkarībā no automašīnas markas šī ierīce var nedarboties auto modeļiem, kuriem izslēgtas aizdedzes laikā nav barošana kontaktligzdā! Ierīce ir tikai baterijas aizstājējs un rācijas nedarbojas arī laikā, ja ierīce ir atvienota no barošanas!

antena


Auto antena. Iznestā antena nodrošina labākus sakarus gadījumos, ja rācijas nepieciešams lietot saziņai no automašīnas. Antena palielina gan uztveršanas gan raidīšanas rādītājus par 20-25%, attiecīgi uzlabojas sakaru kvalitāte un darbības rādiuss. Antena ir ar magnetsiko pamatni un ērti nostiprināma uz mašīnas jumta. Labs risinājums, ja nepieciešami sakari satarp mašīnām lieākās distancēs, rekomendējam gadījumos, ja auto starp kuriem jānodrošina sakari atrodas tālāk par 1- 1,5km.

rciju udensroais ehols

udensdross_raciju_cehols
Ūdensdrošs iepakojums rācijām. Pieeajmi arī ūdensdroši rāciju maciņi, šādusrekomendējam gadījumos, ja rāciju lietošana paredzāta laivās, kuteros utt vai virs ūdeņiem darbos piestātnēs  uz tiltiem u.c. gadījumos kur pastāv risks rācijai iekrist ūdenī. Ar šādu čeholu rācija ir droši lietojama, pat ja tā iekrīt ūdenī turklāt iepakojumā esošais gaiss nodrošina rācijas peldētspēju un tā negrimst. Atliek vienīgi to izcelt no ūdens! Lietošanas ērtumam šiem čeholiem it regulējama kakla siksna.
troksni slpjoas austias Troksni slāpējošas austiņas. Saziņai ļoti skaļos apstākļos piedāvājam troksni slāpējošas dzirdes aizsardzības austiņas. Austiņās ir iebūvēta EPS elektroniska aizsardzības sistēma, kas aizsargā Jūsu ausis no skaļa signāla caur radio skaļruņiem. Austiņām ir troksni slapējošs korpuss, kas ļauj viegli saprast un uztvert ienākošo informāciju. Mikrofons padara runu viegli saprotamu pat extrēmā troksnī. Parasti izmanto apsardzes darbinieki koncertu laikā pie skatuves, autosportā, kā arī rūpnīcās kurās ir ļoti augsts trokšņa līmenis. 
 

 

raciju_noma_Midland_G7

Ja jums nepieciešamas vienkāršākas rācijas mazu pasākumu vadībai vai pasākumiem kuros netiek pārklāti lieli attālumi, iespējams izīrēt arī tā sauktās biznesa rācijas, jeb (walkie talkie).

Pieejami dažādi modeļi, no tādiem ražotājiem kā Motorolla un Midland. Šāda izvēle būs ideāla gadījumos ja ir vajadzīgas vairāk rācijas un ir ierobežots budžets.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Speciāli piedāvājumi slēpotājiem un snowbordistiem. Situācija kad kalnos kāds no kompānijas ir "pazudis" un atrodas tikai vakarā, vai pats esat nomaldījies no draugiem un nav interesnati vienam baudīt ziemas priekus šķiet pazīstama?! Lai kalnos jūs vienmēr būtu kopā ar draugiem, dēļošana vai slēpošana bez rācijām nu jau ir grūti iedomājama. Tapēc mums ir spaciālas atlaides tieši ziemas prieku cienītājiem. Rezervē rācijas kopā ar draugiem un šādi jūs iegūsiet draudzīgāku cenu, turklāt atkarībā no dienu skaita, jo ilgāks nomas laiks, jo lētāka cena. Katrs piedāvājums tiek izstrādāts indivduāli atkarībā no kalniem, un brauciena specifikas, iespējams saprogramēt rācijas ar draugu "mazajām" waliek talkie, kā arī speciālās frekenvencēs kuras ir kalnu dienestiem piem laika prognoses, glābēji utt. Kalnu reģionos rāciju darbības rādiuss ir atkarīgs no tā vai jūs atrodaties vienā nogāzes pusē ar otru vai pārējiem lietotājiem, mēs esam runājuši 8km attālumuā, taču klienti ir teikuši ka sarunājās ideāli pat 12km lielā atālumā viens no otra. Mūsu rāciju pluss ir 8x lielāka jauda par ierastajām walkie talkie, turklāt lietojot kopā ar headset vai ārējo mikrodonu rācija nav jāņem rokās lai runtu, kā arī pluss ir tas, ka kopā ar rezerves akumulatoru jums nekad nebeigsies baterijas uz kalna.

 

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 22 oktobris 2013 11:28
 
arborings videjs.jpg