Mobilās kāpšanas sienas E-pasts
Pārvietojamās klinšu kāpšanas sienas.

Lai padarītu Jūsu sporta vai izklaides pasākumu krāšņāku un izaicinājumiem bagātāku SIA Outdoors jau daudzus gadus piedāvā pārvietojamas klinšu kāpšasnas sienas, šobrīd mūsu īpašumā ir 3 dažāda lieluma sienas. Atkarībā no pasākuma specifikas un cilvēku sagatavotības un daudzuma piedāvājam katrai vajadzībai piemērotāko sienu:

      M-1 ir kāpšanas siena kura ir viena maršruta platumā un 7,5m austumā, un uzstādama jūsu izvēlētajā vietā, šo sienu var uzstādīt gan pie ēkas sienas, gan iekštelpās gan ārā, jeb pie koka, kā arī pie citām konstrukcijām. Siena paredzēta nelielam cilvēku daudzumam.

                             
     M-1 kāpšanas siena.
M-2 Kāpšanas tornis. Tehniskie dati: kopējais augstums 6m, nesošā konstrukcija - koks,  lietderīgā kāpšanas platība 25m2  vienlaicīgi iespējams kāpt 4 cilvēkiem, grūtības pakapēs no viegla līdz profesionālam, iespējams piemērot pēc kāpēju sagatavotības un vajadzības. Uzstādīšanas minimālais laukums ar drošības zonu uz zemes 7,5x7,5m, kopējais optimālais laukums ar atsaitēm ir 10x10m. Siena aprīkota ar prožektoriem, kāpšanai netraucē arī tumsa. Sienas uzstādīšanas laiks objektā 4-5h. Uz sienas augšējas platformas malām iespējams izvietot reklāmas bannerus. Kāpšanas torni M-2 iespējams uzstādīt arī iekštelpās, piemēram sporta zālē, kā arī citās telpās ar piemērotu griestu augstumu. Šī siena būs ideāli piemērota pasākumam kurā ir daudz cilvēku, piemēram sporta dienām, pilsētu svētkos, bernu nometnēs u.taml. Platības ziņā šī ir viena no lielākajām pārvietojamajām kāpšanas sienām Latvijā šobrīd.

 

 

 

 

 

Kāpšanas siena M-2 Olaines novada alpīnisma svētki 05.05.2010

 


M-3 Kāpšanas tornis. Tehniskie dati: sienas kopējais augstums 11m, nesošais karkass - metāls, kopējā kāpšani izmantojamā platība - 54m2 4 dažādu grūtību trases. Uzstādīšanas minimālais laukums ar drošības zonu uz zemes 10x10m, kopējais optimālais laukums ar atsaitēm ir 12x12m. Siena aprīkota ar prožektoriem, kāpšanai netraucē arī tumsa. Sienas uzstādīšanas laiks objektā 4-6h. Uz sienas augšējas platformas malām iespējams izvietot reklāmas bannerus. Kāpšanas torņa M-3 augšējo platformu iespējams izmantot arī kā skatu laukumu filmēšanai un fotogrāfēšanai pasākuma laikā. Šī siena būs ideāli piemērota pasākumam kurā ir daudz cilvēku, piemēram sporta dienām, pilsētu svētkos, bernu nometnēs u.taml. Platības ziņā šī ir  lielākajā pārvietojamajā kāpšanas sienām Latvijā šobrīd. Šo kāpšanas sienu parasti izvēlamies uzstādīt pasākumos kuri ir ilgāki par 2 dienām, piem. bērnu vasaras nometnēs, vai sporta sacensībās kuras saistītas ar alpīnismu un kāpšanu.

 

kapsanas_siena_m-3

Skatos no augšas M-3 3D.

kapshanas_siena_m-3_3D_skats

Mobīlās kāpšanas sienas M-3 3D kopskats.

   

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 22 oktobris 2013 10:35
 
expedicija videjs.jpg