Aizķeres E-pasts
aizkeres_outdoors.lv

Klinšu kāpšanas sienu aizķeres.

  Kas ir aizķeres? Tās ir dažādas formas mākslīgi veidotas klinšu sienas struktūras detaļas  ar abrazīvu virsmu paredzētas kāpšanai un  kāpēju pārvietojumam pa klinšu sienām. Alpīnisms neiztiek bez aizķerēm, ja runa iet pr Latviju, jo dabīgas klintis kur kāpt mums īsti nav, vasaras sezona ir īsa, rudens  pavasaris un ziema kāptgribētājiem liek doties uz iekštelpām, mākslīgajām kāpšanas sienām. Tāpēc piedāvājam iespējams vislētākās aizķeres klinšu kāpšanas sienām.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 22 oktobris 2013 15:56
Lasīt tālāk...
 
Outdoors Fonofestā 2010 E-pasts
1

Outdoors piedalās Fonofestā 2010 ar kāpšanas sienu un trošu nobraucienu.
Kā jau ierasts arī šogad Fonofesta apmeklētājiem Cēsu Rajona Uplandos bija iespēja pārbadīt savu izveicību un spēkus kāpjot mūsu M-2 mākslīgajā klinšu kāpšanas sienā. Piedāvājām arī trošu nobraucienu, kurš sākās tieši no kāpšanas torņa augšējās platformas, tā kā tie kuri bija pieveikuši izvēlēto klinšu kāpšanas maršrutu, nenovelkot sitēmu varēja doties aptuveni 100 metrus garā trošu nobraucienā pāri visai Fonofesta teritorijai.

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 17 februāris 2013 02:16
Lasīt tālāk...
 
Mobilās kāpšanas sienas E-pasts
Pārvietojamās klinšu kāpšanas sienas.

Lai padarītu Jūsu sporta vai izklaides pasākumu krāšņāku un izaicinājumiem bagātāku SIA Outdoors jau daudzus gadus piedāvā pārvietojamas klinšu kāpšasnas sienas, šobrīd mūsu īpašumā ir 3 dažāda lieluma sienas. Atkarībā no pasākuma specifikas un cilvēku sagatavotības un daudzuma piedāvājam katrai vajadzībai piemērotāko sienu:

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 22 oktobris 2013 10:35
Lasīt tālāk...
 
Atklāta klinšu kāpšanas siena Krustpils pamatskolā. E-pasts

Krustpils pamatskola tiek pie savas klinšu kāpšanas sienas. Ceturtdien, 3.martā SIA "Outdoors" Krustpils pamatskolas sporta zālē atklāja alpīnisma kāpšanas sienu, kuru paši skolēni nodēvēja par „Džungļu sienu". Pie tās skola ir tikusi aktīvi piedaloties Labo darbu konkursā. Pēc diviem neveiksmīgiem mēģinājumiem labiedarbi.lv konkursā, ko pavadīja asaras un pārdzīvojumi. Trešajā reizē izdevās uzvarēt ar pārliecinošu balsu skaitu. Sienas tehniskie parametri: augstums 6.25m, platums 3.75m, pārkares izvirzījums no sienas -0.45m, pozitīvās sienas atvirzījums no sienas +0.45m.

 

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 09 maijs 2011 11:12
Lasīt tālāk...
 
Mobīlā kāpšanas siena Suntažu vidusskolā E-pasts
siena_suntazi

Sadarbībā ar Suntažu jauniešu biedrību "Parkas" esam raduši iespēju nodarboties ar kāpšanas sportu un alpīnismu arī Ogres novada Suntažu vidusskolas sporta zālē. 9.martā tika atklāta viena no mūsu mobilajām klinšu kāpšanas sienām. Labs sākums kāpšanas attīstībai jauniešu vidū. Par šādu soli domājām jau rudenī, taču nu projekts ir realizēts. Pirmajos treniņos jau bija skaidrs, ka siena ar diviem kāpšanas celiņiem ir par mazu, jo bija ieradušies ļoti daudz interesentu.

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 17 februāris 2013 17:29
Lasīt tālāk...
 
Kāpšanas siena Lapmežciema sporta hallē E-pasts
lapmeciems tag

Lapmežciema jaunajā sporta kompleksā 2009. gada jūlija mēnesī  ir tapusi klinšu kāpšnas siena ar 5 augšējās drošināšanas celiņiem. Šī siena ir 70kvadrātmetru liela, un 7, 65m augsta. Maksimālā negatīvā pārkare - 1,85m, pozitīvais izvirzījums grīdas līmenī - 0.85m no zāles sienas.

 

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 22 oktobris 2013 12:53
Lasīt tālāk...
 
Kāpšanas siena Suntažu vidusskolā II. kārta E-pasts
maz bilde

Sadarbībā ar biedrību Parkas esam izveidojuši jaunu  klinšu kāpšanas sienu Ogres novada Suntažu vidusskolas sporta zālē.  2013.gada  14 .februārī tika uzbūvēta salīdzinoši liela un interesnata kāpšanas siena, šīs sienas lielākais augstums ir 10,5m, lielākā pārkare ir 3,05m siena aprīkota ar 6 augšējās drošināšanas maršrutiem un 3 lejējās drošināšanas maršrutiem.  Kāpšanas sienas II. kārtas kopējā platība ir 89.9 m 2

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 09 aprīlis 2013 00:38
Lasīt tālāk...
 
Kāpšanas siena Odzienā E-pasts

kapsanas_siena_plavinas_tag2012. gada maija vidū jauna kāpšanas siena ir tapusi Pļaviņu novada Odzienas sporta hallē. Šajā gadījumā kāpšanas siena ir boulderinga siena, siena kurā var praktizēt kāpšanas tehniku bez drošināšanas ekipējuma lietošanas, bet gan tikai ar apakšā paliktu vingrošanas matraci. Šādas sienas pluss ir lētākas izmaksas, lielāka cilvēku iesaiste vienlaicīgi, jo uz šādas sienas iespējams kāpt 6-8 vai pat vairāk cilvēkiem kopā. Sienas tehniskie patametri: augstums 2,5m, platums 7,5m, kopējā kāpšanā izmantojamā platība - 20.15m2.

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 17 februāris 2013 18:28
Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 2
korporat videjs.jpg