Fotosesiju nodrošinājums E-pasts
g 2
Gribat uzfotogrāfēt kādu, kas lido? bet uz zemes nav iespējams dabūt gaisīgu un dabīgu modeļa pozu?  Satraukumam nav pamata, mēs varam palīdzēt pielietojot alpīnisma ekipējumu un metodes. Tā kā darbs mums ir saistīts ar augstumu, skatuvi, pacelšanos, nolaišanos, cilvēku un dažādu objektu lidināšanu, zināmā mērā arī ar mākslu, likumsakarīgi, ka bieži vien nākas izpalīdzēt arī fotoesijās.  Palīdzot realizēt dažādas  spārnotas idejas. Tehniskā bāze mums ir pietiekama, lai veiktu pat ļoti sarežģītas modeļu vai lietu pacelšanas, gan dažādās pozās, gan dažādās kombinācijās līdz 10 cilvēkiem vienlaikus. Tā, lai ar to varētu izpildīt gandrīz jebkuras lidošanas prasības studijā vai Jūsu izvēlētā vietā/pasākumā. Mūsu pieredzē ir dažāda veida lidošanas, pacelšanas sistēmu uzstādīšana, projektēšana. Radam un vadam fotogrāfu vīzijas realitātē. 
Laikam ejot uz priekšu attīstās arī šis sistēmas un piedāvājam novatoriskas lidošanas sistēmas. No vienkāršām svārsta sistēmām līdz pavisam sarežģītām. Mēs varam nodrošināt sistēmu, kas atbilst Jūsu vīzijai un lidošanas vajadzībām. Kā arī aprīkot Jūsu fotostudiju jeb citu vietu ar drošiem lidošanai, paredzētiem iekares punktiem. Ja vajadzība ir iekārt modeli kādā no iekares punktiem, pat aiz kāju sistēmas (pielietojot attiecīgi izvēlētajam mērķim paredzētu ekipējumu cilvēku iespēajms iekārt vairāk kā 7 punktos, kurus  var kombinēt, lai sasniegtu pēc iespējas labāku rezultātu) vienkāršākos gadījumos visticamāk galā varēsiet tikt Jūs paši un pietiks ar vajadzīgā ekipējuma īri un profesionāļu konsultāciju, par to sīkāk sadaļā noma/alpīnisma ekipējums.
Daži piemēri, tam kā un ko varam pacelt fotosesiju vajadzībām. Ierobežojumi ir nosacīti gan izmēru gan svara ziņa, ja interesē, sīkāk zvaniet vai rakstiet 26420890; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Daži piemēri:
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 13 aprīlis 2011 15:09
 
industrial videjs.jpg