Sniega barjeras E-pasts

barjera_small

Kāpēc uzstādīt sniega barjeru?

     Sniega barjeras pamatuzdevums ir nepieļaut sniega un ledus nekontrolētu noslīdēšanu no jumta kā rezultātā krītošā sniega un ledus masa var nodarīt materiālus bojājumus vai pat miesas bojājumus. Un veicināt sniega vienmērīgāku kušanu uz jumta atkušņa laikā kad gaisa temperatūra ir virs 0* C.

Jaunums!  Piedāvājam Latvijā ražotas sniega un ledus barjeras gan no jau esošiem modeļiem, gan individuāli pēc pasūtījuma. Cenas sākot no 5Ls/ kronšteiniem + caurules, krāsu un pārklājumu daudzveidība ir saskaņojama ar jumta toni pēc RAL krāsu koda, krāsas pārklājums poliuretāna(PU). Pie mums pirktajām sniega barjerām uzstādīšana - 25%.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 22 oktobris 2013 11:34
Lasīt tālāk...
 
Jumtu mazgāšana E-pasts

tag_jumti Kāpēc būtu jāmazgā jumts? Ekām kurām jumtu daļēji vai pilnīgi aizēno koki, jeb tie ir tuvumā nereti uz jumta seguma sakrājas nogulsnes, netīrumi  utt. Rezultātā veidojas ķērpis, uzaug "aļģe"  un veidojas apsūnojums. Pirmkārt sūnās uzkrājas un ilgi uzturas mitrums, kas savukārt bojā jumta segumu, un dod labvēlīgu augsni citiem lielākiem augiem, ja laikus netiek vaļā no sūnām ir redzēts, ka uz ēku jumtiem savas zaļās lapas ir izlaidis kāds bērzs, vai kāds cits augs. Tādēļ, lai jumts kalpotu ilgāk, tam jāveic profilaktiskie darbi, jāseko līdz jumta stāvoklim un ja vajadzīgs tas laikus jāmazgā un jāapstrādā ar speciāliem līdzekļiem, atsevišķos gadījumos pat jāatjauno jumta seguma virsējais aizsargslānis, lai maksimāli pagarinātu jumta kalpošanas ilgumu un tādējādi aizsargātu savu īpašumu.

 

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 17 februāris 2013 15:11
Lasīt tālāk...
 
Bīstamo koku zāģēšana E-pasts

tag_bistamo koku zagesanaKas ir bīstamo koku zāģēšana? Ja Jūsu īpašumu apdraud koks, kas ir sauss (nokaltis), bojāts, aizlauzts, jeb kā citādi traucē vai apdraud īpašumu, piemēram, zari ir pārliekušies jumtam vai citām ēkas konstrukcijām un bojā tās, piedāvājam profesionāli tikt vaļā no traucējošā koka. Bīstamo koku zāģēšana ir viena no mūsu specialitātēm, profesionāli augstkāpēji veiks darbu ātri un saudzīgi pret apkārtējo vidi. Veicam darbus relatīvi sarežģītās vietās: sauso (nokaltušo) zaru zāģēšana pilsētā, dārzos, parkos, privātmājās, pagalmos, virs/zem elektrolīnijām, ceļiem, kapsētās, zāģēšanas laikā ievērojot visus nepieciešamos drošības pasākumus.

 

 

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 22 oktobris 2013 11:31
Lasīt tālāk...
 
Sniega tīrīšana no jumtiem E-pasts

SNIEGA_TIRIANA_NO_JUMTA_OUTDOORS.LV     Mūsu piedāvājumā ietilpst sniega tīrīšana no jumtiem un ledus tīrīšanas darbi uz jumtiem ziemas sezonā. Mūsu alpīnisti jau no 2008.gada ir ieguvuši vajadzīgo augstkāpēju kvalifikāciju un izgājuši "Drošības tehnikas noteikumi veicot darbus augstumā" kursu, kā arī visas  regulārās obligātās medicīniskās apskates, lai spētu nodrošināt minētos darbus augstumā. Pagājušajos gados mūsu darbinieki Pagājušajā gadā niega tīrīšana no jumtiem tika nodrošināta daudzās Latvijas pilsētās. Mūsu mērķis ir strādāt tā, lai pasūtītājs būtu apmierināts ar padarīto darbu.

     Ko mēs vēl darām bez sniega tīrīšanas? Piedāvājam pilnu sniega tīrīšanas pakalpojumu servisu: Sniega tīrīšana no jumtiem, ledus tīrīšana no jumtiem, noterkeņu un jumta malu tīrīšana no sniega, ledus un lāstekām, karnīžu atbīrošanu no ledus un lāstekām, sniega savākšanas darbus uz zemes un sniega  izvešanu no pagalma/ielas. Ņemot vērā, darba bīstamību un specifiku mūsu darbinieki ir profesionāli kvalificēti alpīnisti, un tieši tapēc darba drošība tiek likta pirmajā vietā. Vienmēr nodrošinot augstu drošības līmeni darbu norises vietā kā uz jumta, tā arī uz zemes, kur tiek mests sniegs un ledus.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 05 janvāris 2011 14:59
Lasīt tālāk...
 
Sniega tīrīšana no jumta E-pasts

vecriiga_roofs

 

Sākam 2010/11 ziemas sezonu: sniega tīrīšana no jumta. Ziema šogad mūs neapdala ar sniegu, taču mēs esam labi sagatavoti ziemas darbiem!  Mēs jau esam uz jumta, veicam sniega tīrīšanu no jumta, kā arī likvidējam lāstekas un ledu jumta notekās, karnīžu malās. Ja arī tavam īpašumam būtu vajadzīga sniega tīrīšana, sniega savākšana un  izvešana, meklē mūs, atbrauksim un padarīsism darbu profesionāli!

 

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 25 janvāris 2011 00:53
Lasīt tālāk...
 
Augstkāpēji sakaru torņos E-pasts

   Latvenergo sakaru torņu zibensaizsardzības audits.

small_title

Šī gada novembrī SIA Outdoors augstkāpēji izgāja drošības tehhnikas apmācības kursu A/S Latvenergo mācību centrā. Novembra otrajā pusē kopā ar SIA Megavats veicot auditu A/S Latvenergo apakšstacijās. Audita laikā apsekojot sakaru torņus un mastus, veicot faktisko torņos esošo iekārtu uzskaiti un fiksāciju.

Pēdējās izmaiņas: Sestdiena, 11 decembris 2010 14:34
Lasīt tālāk...
 


show medium.jpg