Sniega tīrīšana no jumtiem E-pasts

SNIEGA_TIRIANA_NO_JUMTA_OUTDOORS.LV     Mūsu piedāvājumā ietilpst sniega tīrīšana no jumtiem un ledus tīrīšanas darbi uz jumtiem ziemas sezonā. Mūsu alpīnisti jau no 2008.gada ir ieguvuši vajadzīgo augstkāpēju kvalifikāciju un izgājuši "Drošības tehnikas noteikumi veicot darbus augstumā" kursu, kā arī visas  regulārās obligātās medicīniskās apskates, lai spētu nodrošināt minētos darbus augstumā. Pagājušajos gados mūsu darbinieki Pagājušajā gadā niega tīrīšana no jumtiem tika nodrošināta daudzās Latvijas pilsētās. Mūsu mērķis ir strādāt tā, lai pasūtītājs būtu apmierināts ar padarīto darbu.

     Ko mēs vēl darām bez sniega tīrīšanas? Piedāvājam pilnu sniega tīrīšanas pakalpojumu servisu: Sniega tīrīšana no jumtiem, ledus tīrīšana no jumtiem, noterkeņu un jumta malu tīrīšana no sniega, ledus un lāstekām, karnīžu atbīrošanu no ledus un lāstekām, sniega savākšanas darbus uz zemes un sniega  izvešanu no pagalma/ielas. Ņemot vērā, darba bīstamību un specifiku mūsu darbinieki ir profesionāli kvalificēti alpīnisti, un tieši tapēc darba drošība tiek likta pirmajā vietā. Vienmēr nodrošinot augstu drošības līmeni darbu norises vietā kā uz jumta, tā arī uz zemes, kur tiek mests sniegs un ledus.

     Kad tīrīt? Ja ir iespēja, parasti sniega tīrīšana no jumtiem jāveic laikos, kad ir vismazākā cilvēku noslodze lejā. Ja tā ir dzīvojamā māja, tad  jumta tīrīšanu no sniega jāveic rīta daļā, kad cilvēki ir devušies uz darbu, savukārt ja tā ir ielas puse, un lejā atrodas veikali vai biroji, tad atkal piemērotākais laiks sniega tīrīšanai no jumtiem būtu pēc attiecīgo iestāžu  darbalaika beigām, jo tīrīšanas laikā tiek pilnīgi vai daļēji slēgta ietve un līdz ar to ieejas. Esam ļoti atsaucīgi un pretīmnākoši darbu izpildes laiku ziņā, bieži vien strādājam brīvdienās un vakaros, naktīs, lai mazinātu riskus, kas saistīti ar sniega tīrīšanu. Padarītu ērtāku to ēkas iedzīvojājiem un strādājošajiem, saskaņojot iespējami labākos sniega tīrīšanas laikus, kad no bīstamās darba zonas ir jaizbrauc transporta līdzekļi utt.

lastekas

     Kapēc jātīra jumts? Kas būtu jāzin pirms sniega tīrīšanas no jumtiem? Pirmkārt, ja jumts nav kārtīgi nosiltināts un uz jumta ir sniega sega, parasti siltums, kas izdalās no mājas caur pārsegumiem, izkausē daļu sniega, šādi veidojas apledojums jumta lejas daļā un lāstekas notekrenēs. Ja sniega segas biezums ir liels un jumta slīpums mazs, tad šādos gadījumos izkusušais sniegs sasalst pie pārkares (jumta malā), izveidojot apledojuma dambi, kurš savukārt neļauj izkļūt izkusušajam sniegam līdz notekrenēm. Nereti rodas šāda situācija un jumts sāk "tecēt". Vainojams ir nevis jumts vai caurumi, bet savlaicīga sniega netīrīšana, jo sniega sega darbojas kā dabīgs izolātors kurš nosargā izkusušo sniegu pret sasalšanu pie uzsalušā ledus vaļņa jumta lejas daļā un tur izveidojas ūdens baseins līdz pat 10cm ūdens kārta, kura atrod ceļu starp pārfalcēm un citās šuvju vietās.

ledus_uz_jumta

   Brīdinājums! Ja jumts no sniega netiek laicīgi notīrīts iespējamie zaudējumi ir daudz apjomīgāki nekā laicīga jumta notīrīšana no sniega, nerunājot par lāstekām, kuras krītot var radīt ļoti nopietnus draudus gan akārtējo cilvēku drošībai, gan materiālo vērtību bojājumiu ziņā. Mēs esam par to, lai katrs jumts ir tīrs un tādējādi drošs, un atbildīgajai personai naktīs salds miegs!

lastekas_krit

 

 

  Pirms sniega tīrīšanas laicīgi būtu jābrīdina nama iedzīvotāji vai strādājošie par darbu veikšanas laiku un ja nepieciešams norādīt iepriekš kad un kur nedrīkstēs atstāt transportu.

     Mūsu pieredze šajā darbā. Pagājušajos gados esam sastrādājušies ar vairākam namu pārvaldes firmām, Rīgā, kā piemēram Vestabalt, Cleanhouse u.c., kā arī ar dažādām valsts institūcijām un privāto sektoru, namīpašniekiem un pārvaldniekiem.  Mūsu mērķis ir maksimāli droša un ātra darbu veikšana un apmierināti klienti. Iespējams slēgt līgumus par jumtu uzturēšanu ziemas sezonai. Izmaksu ziņā šis ir visizdevīgākais sadarbības variants. Darbu izcenojumu ziņā mēģinam rast dažādus klientiem draudzīgus variantus.

     Cik tas maksā? Mūsu sniega tīrīšanas cenas svārstās no 0.35 - 0.6Ls/m2, tas atkarīgas no dažādiem faktoriem: jumta konfigurācijas, lieluma, sniega segas biezuma, tīrīšanas laika, utt. Jumta notekreņu tīrīšana un karnīžu atbrīvošana no ledus  0.8 - 1.0 Ls/t.m. Par izcenojumiem parasti vienojamies uz vietas pie klienta, redzot reālo situāciju un darba apjomu. Ja jums nav zināma Jūsu jumta platība, mēs to  nosakām izmantojam dažādas metodes, uzmērijums objektā, jeb precīzs aprēķins izmantojot dartorprogramas AutoCAD iespējas. Jūs mums nosūtat ēkas kadastra un pēdējā stāva plānu un mēs varam ļoti precīzi aprēķināt jumta platību.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 05 janvāris 2011 14:59
 
arborings videjs.jpg