Alpīnisma ekipējuma noma E-pasts

alpinisma-ekipejumsPietrūkst vai nav ekipējums? Gatavojieties doties uz kalniem? vai veikt kādu sarežģītāku uzdevumu ar virvju un alpīnisma ekipējuma palīdzību bet nav pietiekoša un atbilstoša ekipējuma? Nevarat atrast nevienu kantori vai draugu, kas aizdod vai izīrē ekipējumu? Satrakumam nav pamata! Ir divi varianti, Jūs rakstat uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvaniet 26420890 un izklāstiet mērķi un vajadzību, ko tieši un kādu ekipējumu jums vajadzētu. Mūsu tehniskajā bāzē ir pietiekami daudz un dažāds alpīnisma ekipējums, sākot no virvēm trīšiem, drošināšanas ierīcēm un beidzot ar dzelkšņiem, cirtņiem, utt. grūti būtu visu uzskaitīt šeit. Ekipējums gan sporta un klinšu kāpšanai gan industriālām darbu vajadzībām. Īrējam arī specifiskākas lietas kā, piemāram, celšanas un spriegošanas aprīkojumu - trošu vinčas, trošu saspiedējus, un vajadzīgos komponentus, šeikeļi, stropes utt nopietnākām vajadzībām.

Alpīnisma ekipējuma ziņā izvēlamies tādus vadošus uzņemumus šajā nozarē kā Petzl, Black Diamond, Lanex, Beal, Kong. u.c. Jau no pirmsākumiem strādājam pamatā ar Petzl ekipējumu un par ekipējuma augsto kvalitāti mēs esam pārliecinājušies strādājot un ceļojot ar tiem dažādos apstākļos. Ne velti "Petzl" ir atdzīti par vadošajiem ekipējuma ražotājiem industrijā Eiropā un pasaulē.

Pie mums varat saņemt konsultācijas par specifiskām vajadzībām - to kādu ekipējumu izvēleties un kā to pareizi pielietot tieši Jūsu gadijumā atbilstoši veicamajam. Uz vietas varat saņemt konsultāciju, kā arī praktisku ekipējuma pielietojuma piemērus.

Alpinisma_ekipejuma_noma_outdoors.lv.jpg

Pie mums alpīnisma ekipējuma nomā jūs variet izīrēt visdažādāko ekipējumu, pāris attēli no pieejamā klāsta.

Virvju noma: Ir pieejamas dažādu garumu un diametru statiskās virves (pamatā paredzātas darbam un virvju šķēršļu izveidei, spriekošanai). Ražotāji pamatā TENDON (Lanex) un Beall, garumi. 25, 35, 45, 60m  diametri no 10 -12mm, kā arī Dinamiskās virves kas paredzētas kāpšanai un doršināšanai, arī dažādos garumos un diametros, 25, 35, 45m

kāpšanai klintīs: ir pieejami ķīļveida klinšu ielikņi "chock", un mehāniskie klinšu ieliktņi plašāk zināmi kā "friends".

Attls0152 

Jumtu tīrīšana no sniega. Ziemas sezonā aktuāls ir jautājums par jumtu tīrīšanu no sniega. Ja nolēmis, ka jumta tīrīšana no sniega tiks veikta paša spēkiem, lai to darītu maksimāli droši, tad arī šādiem gadījumiem varam jums palīdzēt iznomājam gan alpīnisma ekipējumu darbam augstumā, gan tam paredzētas pretkritiena ierīces, kā arī iespējams iznomāt inventāru, lai veiksmīgi tiktu galā ar sniegu un ledu uz jumta, ledus "kapļus", speciālus "gumijas āmurus", kā arī gan stumjamās gan rokamās sniega lāpstas!

Ziemas_inventars

   Tā kā alpīnisma inventārs ir "specifisku" vajdzību sarakstā un lietojot to  tas ir jāpārzin un jāprot to pareizi pielietot, mēs sekojam līdz ekipējuma tehniskajam stāvoklim un tam, lai nolietotas lietas tiktu izņemtas no apgrozības. Taču  jebkurā gadījumā alpīnisms ir potenciāli bīstams un atbildību par ekipējuma pielietošanu un tā atbilsību veicamajiem uzdevumiem un savu sagatavotību uzņemas izīrētājs!

 

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 26 janvāris 2011 01:02
 
arborings videjs.jpg