Aizķeres E-pasts
aizkeres_outdoors.lv

Klinšu kāpšanas sienu aizķeres.

  Kas ir aizķeres? Tās ir dažādas formas mākslīgi veidotas klinšu sienas struktūras detaļas  ar abrazīvu virsmu paredzētas kāpšanai un  kāpēju pārvietojumam pa klinšu sienām. Alpīnisms neiztiek bez aizķerēm, ja runa iet pr Latviju, jo dabīgas klintis kur kāpt mums īsti nav, vasaras sezona ir īsa, rudens  pavasaris un ziema kāptgribētājiem liek doties uz iekštelpām, mākslīgajām kāpšanas sienām. Tāpēc piedāvājam iespējams vislētākās aizķeres klinšu kāpšanas sienām.

12211


 

PUR aizķeres - (poliuretāna sajaukums ar pildvielām)

Priekšrocības:
+ Pirmkārt - sver mazāk kā epoksīda aizķeres
+ Vairāk teksturēta virsma, lielākai saķerei
+ Dinamiskāki krāsu toņi
+ Bezšuvju, monolīta lējuma

Trūkumi:
- Mazāka izturība pret berzi, nodilumu un, ilgnoturību
- Nedaudz augstākas cenas

Epoksīda aizķeres - (Epoksīda sveķu un kvarca smiltis maisījums)

Priekšrocības:
+ Augsta izturība pret berzi, nodilumu un, ilgnoturību, paredzētas lietošanai smagos apstākļos
+ Ļoti stiprs un izturīgs materiāls
+ Laba saskare  ar ādu, pirkstiem

Trūkumi:
- Mazākas berzes, virsmas raupjums nosacīti mazāks

 

Aizķeru krāsas

Krāsai ir nozīme, sākot no estētsikā izskata beidzot ar to, lai no dažādu krāsu aizķerēm uz sienas varētu izveidot atšķirīgu grūtību kāpšnas maršrutus. Iespējams pasūtīt aizķeres vienā krāsā, kura ir saderīga ar sienas pamatkrāsu, tādājādi padarot sienas koptēlu mazāk uzkrītošu.

Aizķeres pieejamas gan vienā krāsā gan Bicolour (divu krāsu maisijums).

 

divkrasu_aizeres

 

Aizķeru izmēri
Aizķeres pieejamas visos iespējamos izmēros no mikoaizķerēm līdz Mega, (Micro, Mini, S, M, L, XL, XXL, Mega), lai precīzāk izprastu aizķeru lielumu katrai aizķerei klāt ir mērogs, kas palīdzēs Jums precīzi novērtēt katra izmēra apjomu.

Izvēloties aizķeru lielumus, formas un konfigurāciju jāņem vērā pielietojuma nozīme, kur tieši Jūs viņas lietosiet, kādām vajadzībām - bērnu sienai jeb profesionālu kāpēju bolderinga sienai ar ļoti negatīvām pārkarēm, kāpšanai pa griestiem utt.

piemēri aizķeru izmēriem:

 

micro_aizkeres_outdoors

Micro izmērs. izmēri variē robežās līdz 40mm

 

mini_aizkeres_outdoors

Mini izmērs. izmēri variē robežās no 35-45mm

 

small_aizkeres_outdoors

S aizķeres izmēri. izmēri robežās no 40 - 55 mm

 

medium_aizkeres_outdoors

M aizķeres izmēri. izmēri robežās no 70 - 100mm


large_aizkeres_outdoors

XL aizķeres izmēri. izmēri robežās no 110 - 175mm 


XXL-aizkeres_outdoors

XXL aizķeres izmēri. izmēri robežās no 150 - 200mm


aizkeres_komplekts_outdoors

 


Papildus kāpšanas sienu elementi

     Lai padarītu Jūsu kāpšanas sienu interesantāku piedāvājam dažādus papildelementus, kā piemēram dažādas reljefa formas kuras var papildināt ar pieskrūvējamām aizķerēm, kuras var pieskrūvēt un noskrūvēt atkarībā no mērķa un vajadības. Piedāvājumā ir dažāda izmēra dzegas un klinšu malu papildelementi, kurus iespējams paliekoši pieskrūvēt pie klinšu sienas, tādājādi radot papildu grūtības un daudzveidības elementus.

6ledge

Mākslīgā klinšu dzega (Ledge L) 4.66 LVL 6.63EUR augšā un (Ledge XL) 6.10 LVL 8.67EUR lejā

 

Klinšu kāpšanas sienas struktūras. (Structures) Papildus kāpšanas sienas reljefa elementi ar klints virsmai līdzīgu abrazīvu virsmu un pieskruvējamām aizķeru vietām: izmēri garums a) 800mm, b)630mm, c) 670mm. Cena: 67.5  LVL 96.04 EUR (t.sk. PVN)

  zalsh  peleeks   kapsanas_sienas_struktura

Struktūras iespējams pasūtīt uz vietas noliktavā mums ir tikai daži paraugi.

 

Treniņ aizķeru kopums "Board"

Gribi mājās trenēt pirkstus un sevi kāpšanā,  pievilkšanās satvērienu uz kāpšnas sienas, bet īsti nav vietas kāpšanas sienai? .. un ar parastu durvju stenderi liekas, ka ir nedaudz par īsu? .. Lūk risinājums - piedāvājam kāpēju vidū popularitāti guvušos Training Boards, tas ir aizķeru kopums, veidots no epoksīda aizķeru materiāla, pieejams 3 dažādos izpildījumos un būs piemērtos gan iesācēja treniņam gan profesionāļiem, katrs var atrast vajadzīgo aizķeres lielumu attiecīgi pēc savām spējām. Ideāla vieta stiprināšanai virs durīm, tādājādi radot lieliskus treniņapstākļus mājās, neizejot no istabas.


Training boards izmēri pieejami S,  M, un L

                    board_S1           s2      

 S size 59 x 23 x 7 cm, svars: 7 kg

Cena: 35.45 LVL 50.44 EUR  (t.sk. PVN)


 

 

                 m3        m2

M izmērs 59 x 23 x 7 cm, svars: 7 kg

Cena: 40.25 LVL 57,27 EUR (t.sk. PVN)


 

 

                         panel_l         l2

L izmērs 80 x 27 x 7 cm, scars: 12 kg

Cena: 47.00 LVL 66.88 EUR (t.sk.PVN)

 

Stiprināšanas veids: Šie kāpšanas "dēļi" stiprinās pie sienas ar tādām pašām skrūvēm kā aizķeres M10 ar metrisko vītni un iekšējo 8mm seškanti. Atkarībā no sieas tipa pie kuras vēlaties stiprināt izstrādājumu nepieciešams izvēlēties stiprinājuma jeb enkuru veidus, ja siena ir ķieģeļu mūris vai betona pārsedze  tad iespējams stiprināt ar misiņa dībeļiem, ja koka siena vai nestabilāka meteriāla, ieteicams caurejošs stiprinājuma veids. Stiprinājumi nav iekļauti preces komplektā.  Par training boards pieejamību interesēties vai nu rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvanot uz kontakttālruni.

 

Bērnu aizķeres:  Piedāvājam arī dažādas interesantas aizķeru variācijas kuras paredzētas tieši mazo kāpēju priekam, šīs aizķeres pieejamas uz pasūtijumu, šobrīd noliktavā mums ir paraugi.Ideāli piemērotas spēļu laukumiem, bērnu dārziem un sienām kuras paredzētas kāpšanai bez drošināšanas, aizķeres ir pietiekami lielas un "drošas" lai tās varētu viegli satvert.

laacis  cuuceens  zilonis  turtles  vel_b   

Bērnu aizķeru veidi ir pieejami vairāk un dažādākās figūrās, cena neatkarīgi no figūras un izmēra M  4.85 LVL  6.75 EUR aizķere                      

                                          

    aizkeres_varde_outdoors.lvzvaigzne_aizkeresaizkeres_tarps_outdoors.lv

Lielās bērnu aizķeres, izmēri līdz 200 mm 7,56 LVL 10.75 EUR aizķere

 aizkeres_sirds_outdoors.lv

Aizķere HEART, 120x105x37mm lieliska dāvana kaislīgam kāpējam/jai Valentīna dienā :) 6,25LS  8.89 EUR

Stiprinājumi un skrūves:

Atkarībā no izvēlētajām aizķerēm atšķiras arī stiprinājuma veids un skrūves, parasti pie mākslīgās sienas paneļa aizķeres tiek strūvētas ar vajadzīgā garuma M10 skrūvēm, tās tiek ieskrūvētas uzgrieznī Spec7, kas iestrādāts sienas panelī no otras puses. Micro un mini aizķeres sava izmēra dēļ skrūvē ar atšķirīgām metodēm, vai nu ar M10 skrūvi ar konisko galvu vai arī ar koka skrūvi(ēm). Visus stiprinājumus iespējams nopirkt pie mums. Ja vajadzīgs komplektējam skrūves kopā ar aizķerēm pēc attiecīgajiem garumiem un daudzumiem. Vidēji skrūves cena svārstās no 0.1 - 0.2 Ls/gb (0.14 - 0.28 Eur/gb)

 

skruves

Aizķeru cenas

     Ja vēlaties iegādāties aizķeres un izveidojot savu kāpšanas sienu mājās, rotaļu laukumā, pludmalē, bērnu sienu, jeb professionālu kāpēju sienu. Aizķeres būs nepieciešamas viennozīmīgi. Atkarībā no vajadzībām varat vai nu pats sakomplektēt vajadzīgo daudzumu, izmēru un  konfigurācijas ziņā vai jautāt palīdzību mums. Aizķeru variācijas ir ļoti lielā klāstā. Atkarībā no sienas specifikas būs nepieciešamas sākot no 4-5 līdz pat 15-20 aizķeres uz vienu kāpšanas sienas m2 . Pie mums iespējams ir zemākās cenas Latvijā, jo mēs paši importējam tieši no ražotāja, ar kuru jau izveidojusies ilgadēja sadarbība. Pērkot vairumā un pastāvīgiem sadarbības partneriem darbojas atlaides. Uz vietas noliktavā parasti  ir vairāk kā 1000 dažādu aizķeru.  Atlaižu sitēmas tiek piemērotas, ja mēs projektējam un paši uzstādam Jūsu kāpšanas sienu un nodrošinam to ar aizķerēm. Katram klientam ir individuāla pieeja!

AIZĶERU CENAS  no 01.01.13            LVL                     EUR         
Micro holds 1. 75 2.49
Mini holds 1.9 2.7
Small holds 2.35 3.34
Medium holds 3.6 5.12
Large holds 4.48 6.37
XLarge holds 5.49 7.81
XXLarge holds 6.25 8.89
Ledge L 4.75 6.75
Ledge XL 6.10 8.68

Mega holds

Kids Holds M

Kids holds XL

       11.95

        4.85

        7.56

        17.00

         6.90

       10.75

Ja Jums interesē neliels apjoms, variet braukt pie mums uz noliktavu apskatīt un izvēlēties sev piemērotas aizķeres no klāsta, kas pieejams uz vietas, tāpat pie mums atradīsiet arī nepieciešamās skrūves un citus stiprinājumus.

20131016_190308


Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 22 oktobris 2013 15:56
 
igaunis videjs.jpg